В Южному через відключення світла змінили режим роботи дитсадків

Городская хроника

В понеділок, 21 листопада, в управлінні освіти Южненської міськради відбулась нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів. Основне питання, яке обговорювалось – пошук варіантів, аби дитсадки міста мали змогу працювати і приймати дітей за будь-яких обставин, враховуючи ситуацію з екстренними відключеннями електроенергії в місті. Як повідомила Yuzhny.info 22 листопада заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, за результатами засідання було прийнято рішення змінити режим роботи садків поки що до кінця цього тижня.

«Вчора у нас була нарада з завідувачками дошкільних навчальних закладів, бо вчорашнє відключення електроенергії з ранку для нас стало несподіванкою, ми планували, що переключимось на другу резервну лінію (як це робили раніше), але не вийшло, бо відключили нам обидві лінії. Тому вчора було прийнято рішення в першому, третьому та четвертому садках діток не приймати. Звичайно, це створило соціальне напруження, адже деякі батьки мали йти на роботу і не були готові до того, що малечу немає з ким залишити. Тому вчора ми вирішили, що дитсадки будуть працювати в будь-якому випадку.

До кінця цього тижня дошкільні заклади функціонуватимуть без організації харчування, таким чином батьки звільняються від оплати за нього. Крім того, ми змінюємо графік роботи садків (до кінця цього тижня), зранку дітей будуть приймати в період з 8:00 до 9:00, щоб  батьки до восьмої години мали змогу нагодувати своїх дітей. Забирати діточок можна з 13:00 до 14:00 і так само вже вдома погодувати обідом. Думаю, що ми впораємося і таким чином вийдемо з ситуації, аби наші дитсадки все ж таки продовжили працювати. На такий режим роботи перейдуть всі дитсадки Южного, бо сьогодні зранку у всіх закладах не було світла. Якщо з понеділка буде введений стабільний графік відключень, тоді зможемо регулювати процес організації харчування», – пояснила Олена Баранецька.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.