Участь в тендері щодо «соціального» автобуса в Южненській ОТГ взяв лише один перевізник

Городская хроника

Тендер на вибір перевізника для впровадження в Южненській ОТГ «соціального» автобуса завершився цього тижня. Подати свої пропозиції учасники могли до 6 лютого, торги були оголошені управлінням економіки Южненської міськради 29 січня. Як повідомили Yuzhny.info в управлінні, у зв’язку з поданням лише однієї пропозиції, мова йде про ТОВ «Північтранс», електронна система закупівель Prozorro автоматично визначила цю компанію переможцем конкурсу на надання послуг безкоштовного перевезення жителів нашої громади.

«На сьогоднішній день триває процедура кваліфікації учасників (перевірка відповідності наданих документів учасника до тендерної документації). У разі, якщо він буде відповідати визначеним вимогам і по відношенню до цього перевізника буде прийняте позитивне рішення, договір з ним може бути укладений в термін до 1 березня», – пояснили в управлінні економіки.

Нагадаємо, «соціальний» автобус в поточному році обійдеться бюджету нашої громади в 5,3 млн гривень. Проїзд для жителів населених пунктів Южненської громади буде безкоштовний. Якщо з компанією «Північтранс» буде підписаний договір, то вона повинна буде забезпечувати  перевезення пасажирів за чотирма маршрутами, а саме:

  • Маршрут № 1 «Южне (кільцевий через «МІЗ»)», довжина оборотного рейсу 19 км;
  • Маршрут № 2 «Южне – Сичавка (кільцевий)», довжина оборотного рейсу 21 км;
  • Маршрут № 3 «Южне – Кошари (кільцевий)», довжина оборотного рейсу 26 км;
  • Маршрут № 4 «Южне – Нові Біляри (кільцевий через Булдинку)», довжина оборотного рейсу 33,5 км.

Одна з умов, яку висувало управління економіки до учасників конкурсу, аби кількість місць, зазначених у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, була не менше, ніж 22 (сидячі місця), а загальна пасажиромісткість – не менше, ніж 40. Перевізник повинен мати діючу ліцензію на здійснення відповідної діяльності, транспорт має відповідати вимогам безпеки, мати належний технічний та санітарний стан, а також бути пристосований для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Автобуси повинні бути обладнані автономною системою опалення та кондиціонером – зазначається в переліку вимог до учасників тендеру. Планується, що «соціальний» автобус здійснюватиме три рейси на добу в будні дні по кожному з маршрутів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Участь в тендері щодо «соціального» автобуса в Южненській ОТГ взяв лише один перевізник

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.