Загиблому бойовому медику з Южного просять присвоїти звання Героя України (петиція)

Информ-панорама

На веб-сайті офіційного інтернет-представництва Президента України 8 лютого 2024 року опубліковано петицію. Її автор Вероніка Клімова, начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зав’язків з громадськістю Южненської міськради. До неї з проханням допомогти створити цей документ звернулась мати полеглого 25-річного бойового медика Сергія Мазурова, Любов Василівна. Вона просить присвоїти її загиблому сину, військовослужбовцю Южненської громади, звання Героя України. Далі текст петиції:

«Шановний пане Президенте! Прошу Вас розглянути петицію про присвоєння Почесного звання Герой України (посмертно) військовослужбовцю, молодшому сержанту ЗСУ, бойовому медику першого стрілецького взводу першої стрілецької роти військової частини А4351 – Сергію Сергійовичу Мазурову, 1998 року народження… Сергій пішов на війну добровольцем. Він був бойовим медиком, мав позивний «Дулітл», більше року відчайдушно та відважно бив окупантів на першій лінії бойового зіткнення і, не дивлячись на молодий вік, ризикуючи своїм життям, він врятував багато побратимів та цивільних громадян.

Сергій загинув 13 листопада 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність в районі населеного пункту Кринки Херсонської області внаслідок отримання осколкового поранення. Обстріл був настільки щільним, що побратими не встигли врятувати його життя. Від імені Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Сергій Мазуров нагороджений посмертно Грамотою пошани та скорботи на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних Сил України. Сергій із честю виконав військовий обов’язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишався вірним присязі, українському народові та Україні. Він віддав найцінніше за нашу Батьківщину, за наш спокій, мирне життя та заради Перемоги».

Петицію оприлюднено в четвер, 8 лютого. Із необхідних 25 тисяч голосів (аби документ розглянув президент) на сьогоднішній день (станом на 11:00) зібрано 135 голосів. Збір підписів триватиме ще 90 днів. Підтримати ініціативу та підписатися можна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/218014

Нагадаємо, наша громада провела в останню путь Сергія Мазурова 16 листопада 2023 року. Йому навіки 25 років… Його запам’ятали, як життєрадісного, усміхненого, завжди готового допомогти хлопця. В мирний час Сергій працював місцевій аптеці. Колеги по роботі описують його, як людину, яка в будь-якій складній ситуації могла знайти вихід, дати корисну пораду, підтримати та налаштувати на оптимізм.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Загиблому бойовому медику з Южного просять присвоїти звання Героя України (петиція)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.