Роботи з облаштування укриття в першій школі Южного розпочнуться за декілька днів

Городская хроника

За кілька днів в підвальному приміщенні першої школи планується розпочати ремонтні роботи по облаштуванню там укриття. Вже завершені проєктні роботи, проєкт пройшов відповідну експертизу, і тендер на вибір підрядної організації також вже відбувся. Про це повідомив Южненський міський голова у своєму відеозверненні на каналі міського телебачення 16 січня.

«23 січня вже всі діти вийдуть з канікул. Безумовно, виникають проблеми з тим, що школи переповнені, учнів, які хочуть навчатися очно, стає з кожним днем більше. Зараз перш за все є проблема з першою школою, бо там немає укриття, але буквально через декілька днів ми приступаємо до ремонту підвальних приміщень цього навчального закладу. Будівельні роботи займуть орієнтовно два-три місяці. Проєкт готовий, тендер провели. Якщо ми вирішимо питання з укриттям першої школи, тоді ситуація наладиться. Але поки що доведеться працювати школам у дві зміни, бо іншого виходу немає. Щодо дитсадків, всі вони працюють в штатному режимі, за кожним з них закріплені укриття», – озвучив Володимир Новацький.

В управлінні капітального будівництва повідомили, що об’єм робіт в першій школі великий (поглиблювальні роботи, монтаж інженерних мереж тощо). На це з бюджету планується виділити 14 млн гривень.

Автор фото: Hanna.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Роботи з облаштування укриття в першій школі Южного розпочнуться за декілька днів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.