Стало відомо, скільки коштів виділять на галузь освіти в Южненській ОТГ на цей рік

Городская хроника

З метою створення умов для розвитку доступної та якісної системи освіти, забезпечення високого рівня знань і практичних умінь молоді, їх громадянських і моральних якостей на цей рік прогнозний обсяг фінансових ресурсів на галузь освіти в Южненській ОТГ з місцевого бюджету складе 53,9 млн гривень. Про це йдеться в документі, який члени виконкому затвердили наприкінці минулого року, мова йде про Програму економічного і соціального розвитку Южненської громади на 2023 рік, яка включає пріоритетні завдання та заходи на поточний та подальші 2024-2025 роки. Як було озвучено на засіданні виконкому, в умовах сьогодення, коли в країні йде повномасштабна війна, в основному цьогоріч будуть переважати видатки на утримання галузей, а не на їх розвиток (за рахунок суттєвого зменшення видатків розвитку). Зокрема, це стосується і освітньої галузі. За словами заступниці міського голови-начальниці управління освіти Олени Баранецької (на фото), першочергово кошти будуть направлені на виплату зарплати працівникам і утримання закладів освіти нашої громади в належному стані.

У системі освіти у 2023 навчальному році кількість учнів в денних загальноосвітніх школах Южненської громади складе 3 797 учнів. У позашкільних закладах системи освіти – 862 учні.  У дитячих садках виховуватимуться 912 малят.

Основними заходами галузі освіти у 2023 році визначено:

  • створення безпечного освітнього середовища, організація здобуття освіти у різних сприятливих формах дистанційного і змішаного навчання в умовах воєнного стану; 
  • забезпечення належних умов для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку;
  • забезпечення індивідуального та інклюзивного навчання для учнів, які цього потребують;
  • забезпечення функціонування груп  корекції здоров’я в ЗДО громади;
  • продовження впровадження системи профорієнтаційного навчання учнів;
  • забезпечення підготовки випускників 2023 року до  проходження  зовнішнього незалежного оцінювання;
  • забезпечення проходження курсів підвищення кваліфікації працівниками сфери освіти;
  • забезпечення організації харчування в  закладах освіти  згідно з нормами діючого законодавства.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.