Мер Южного про відключення освітлення та підсумки наради щодо фур вздовж доріг

Городская хроника

Міський голова Володимир Новацький у відеозверненні на каналі южненського ТБ повідомив, що минулого тижня провів нараду стосовно транспортного колапсу на ділянці траси Одеса-Южний біля промислових підприємств. Він зазначив, що проінформував про це військові адміністрації району та області і чекає відповідної реакції, аби спільними зусиллями вирішити давню проблему.

«Минулого тижня ми провели нараду з представниками підприємств та силовими структурами щодо ситуації з вантажівками на відрізку дороги Одеса-Южний. В той же день я проінформував Одеську районну та обласну військові адміністрації про ситуацію, яка склалася. Чекаю, що буде реакція і в «Укравтодорі», і в адміністративних органах стосовно вирішення цієї проблеми.

Хочу також проінформувати, що ми отримали інформацію про те, що буде здійснюватися економія електроенергії по всій Україні. Буде виключатися електроенергія на декілька годин, в Києві вже почали таке відключення, на дві години, думаю, що подібне буде і в нас. В нашій громаді вже почали відключати зовнішнє освітлення на вулицях і в дворах будинків, це буде продовжуватись до окремого розпорядження. Це пов’язано перш за все з тим, що рашисти атакують ТЕЦ, об’єкти критичної інфраструктури.

Щодо навчальних закладів, 10 жовтня близько 50 дітей вимушені були постійно перебувати в укриттях, це дуже незручно для маленьких діток, тому було прийнято рішення, що і дитсадки, і школи перейдуть на дистанційне навчання. Я вважаю, що це правильно. Цей тиждень буде складний… Заклади охорони здоров’я, всі комунальні служби міста, а також виконком працюють в штатному режимі, але на період повітряної тривоги, безумовно, йдуть в укриття. Ситуація дуже складна, небезпека існує щодня, щогодини, треба бути дуже уважними, не нехтувати сигналами повітряної тривоги і обов’язково спускатися в укриття…Гинуть люди, руйнуються міста і села, ми не знаємо, коли це все закінчиться, але, безумовно, закінчиться нашою перемогою, ми довіряємо нашим ЗСУ і на них дуже-дуже надіємось, впевнені, що вони свою роботу виконують дуже справно!», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Мер Южного про відключення освітлення та підсумки наради щодо фур вздовж доріг

  1. Реакция может быть только одна – полное закрытие трассы. Она непригодна в таком состоянии для использования. Освещения ноль, ширина дороги явно не для стоящих с двух сторон грузовиков. Это сознательное создание аварийных ситуаций.

  2. Пр поводу траси требо кожен день штрафовати автодор а також адміністрацію южанской отг за таку малу дорогу а також підприемства та органи що дали дозвол тим підприемствам дозвол на строітельство тих підприемств до яких стоять фури в черзі… Якщо з чімось не справляеться мер города то потрібно міняти кадри на нові.

  3. Економ не економ а на тец уголь всеодно горить! А як там вітряки їх з головою повинно хватить на наш район… Але якщо вони роблять по зеленому тарифу то його потрібно відмінити до кінця военного стану а також всі налогі повьязані з вітряками та сонячними понелями зелена єнергия не може стояти дороще за угольну тец! Все в руках децентралізованої влади)))

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.