Книжкова шафа в Южному: надломлена деталь, а замість книжок – недопалки та одяг

Городская хроника

В книжкову шафу в сквері кованих фігур замість книжок почали приносити одяг. На поличці 4 грудня ми побачили пакет з предметами гардеробу, джинси та куртку. Привернув увагу й факт відсутності других дверцять шафи, надломлена деталь у вигляді книжки та недопалок, залишений на верхній поличці шафи. Ми звернулись за коментарем на комунальне підприємство «Екосервіс», яке обслуговує територію цього скверу та зокрема опікується цим об’єктом. Директор КП Андрій Горівенко повідомив Yuzhny.info, що наявність недопалків від цигарок в цій шафі комунальників вже не дивує, їх працівники звідти дістають постійно. Стосовно дверцят керівник підприємства розповів, що вони були зняті співробітниками «Екосервісу» для проведення ремонту. Припускає, що пошкодження могли бути як від сильного вітру та негоди, так і від вандалізму. Запевнив, що найближчим часом комунальники проведуть ремонт і встановлять дверцята на шафі.

Нагадаємо, з самого початку відкриття, в 2017 році, ця шафа стала затребуваною серед жителів нашої громади. Южненці постійно приносили туди свої книжки в обмін на інші. Проте восени 2022 року вони почали зникати з поличок, шафа тривалий період часу була спорожніла. Тоді в Южненській бібліотеці Yuzhny.info повідомили, що працівниками закладу по можливості шафа поповнюється, проте, на жаль, з неї книги забирали одразу у великій кількості і, як тоді припустили бібліотекарі, скоріш за все не для читання, а можливо, для розпалювання грубок. На це звернули увагу і містяни, які постійно користувались шафою. Вони теж тоді висловили припущення, що книги забирають навмисно для продажу або ж ними розпалюють пічки в селах.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

7 thoughts on “Книжкова шафа в Южному: надломлена деталь, а замість книжок – недопалки та одяг

 1. І знов питання: Де поліція? Де Муніціпальна варта? Де камери відеоспостереження?
  Шафу встановлено на відкритому просторі і все чудово проглядається, але на жаль вона нікому не потрібна!

 2. Пару лет назад, когда в Южном был наплыв отдыхающих, такого не было. Всегда книги лежали и ни кто не хулианил. Делаем выводы.

 3. Либо упал уровень культуры за счёт приезжих ханыг, либо уровень жизни упал, несмотря на ежемесячные подсчёты “средней”, ооочень “средненькой ” зарплаты. Насчёт полиции, то возможно они сами не особо понимают что это за шкаф. В шкафах ведь папки с отчётами должны быть по нарушителям, а не железяки какие-то.

 4. Туфли ремонтируют
  Машины ремонтируют
  Квартиры ремонтируют
  Дворы ремонтируют
  Котлы на котельной ремонтируют
  Дороги ремонтируют
  Дет.сады ремонтируют
  Крыши ремонтируют

  Всё ломают

  ВСЕ НАДО РЕМОНТИРОВАТЬ!

 5. А книги что, тоже на ремонт забрали, а в место их мусор оставили?

 6. Осень – зима книги гниют , их забрали.
  Никто не знает что, и когда они были.
  В библиотеке полно книг. Читать никто не пропагандирует. Этот шкаф для красоты поставили

 7. Не свистите уважаемый, книги пошли на стихийный рынок, или ханыгам на папироски и туалетные процедуры.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.