«Южтеплокомуненерго» підготувало звернення до Кабінету Міністрів України

Городская хроника

На засіданні 17 серпня члени виконкому розглянули проект рішення щодо звернення до Кабінету Міністрів України, яке підготувало комунальне підприємство теплових мереж «Южтеплокомуненерго». Для проведення належної підготовки до нового опалювального сезону 2023/2024 та забезпечення южненців послугами теплопостачання, КП «ЮТКЕ» просить Кабмін до 1 вересня поточного року погасити заборгованість з різниці в тарифах на суму 4 млн 82 тисячі гривень. На котельні нагадали, що взяті на себе державою зобов’язання щодо компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання за 2022 і 2023 роки – виконані не були. Подібні звернення в Кабмін вже надіслали близько 40 підприємств теплових мереж України. Про це повідомив під час засідання директор КП «ЮТКЕ» Ігор Чугунников. Члени виконкому підтримали дане звернення одноголосно.

Текст звернення:

«Южненська міська рада утримала протягом двох опалювальних сезонів (2021/2022 та 2022/2023 років) тарифи на послуги теплопостачання для споживачів м. Южного незмінними, не допустила їх збільшення на підставі укладеного 30 вересня 2021 року між Асоціацією міст України, Кабміном, Офісом Президента України та НАК «Нафтогаз України» меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері теплопостачання в опалювальному періоді 2021-2022 років, а також ЗУ «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» №2479-ІX від 29 липня 2022 року.

Виконавчим комітетом була надана необхідна підтримка з місцевого бюджету теплогенеруючому підприємству протягом опалювального сезону 2021/2022 років, завдяки чому жителі громади протягом двох опалювальних сезонів безперебійно отримували відповідні комунальні послуги. Разом з тим, держава не виконала взяті на себе зобов’язання щодо компенсації різниці в тарифах підприємствами теплопостачаня за 2022 і 2023 роки. Це призвело до зростання заборгованості підприємства Южненської територіальної громади за природний газ, яка станом на 1 серпня 2023 року склала 10,7 млн гривень. За таких умов підготовка до опалювального сезону 2023/2024 року, його початок та проходження – під загрозою зриву» – говориться в документі.

Що стосується заборгованості населення перед КП «ЮТКЕ», вона становить близько 24 млн гривень. Про це Yuzhny.info повідомив Ігор Чугунников.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “«Южтеплокомуненерго» підготувало звернення до Кабінету Міністрів України

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.