Южненські школярі цьогоріч не складатимуть ДПА: коментар управління освіти

Городская хроника

Міністерством освіти і науки офіційно підтверджено, що учні 4 та 9 класів в 2023 році будуть звільнені від проходження державної підсумкової атестації. Як повідомили на офіційному сайті МОН 18 січня, міністерство підготувало наказ від 11.01.2023 року №19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», який надіслано до Міністерства юстиції України для проведення державної реєстрації. Наказ набиратиме чинності з дня його офіційного опублікування.

В управлінні освіти Южненської міськради 19 січня Yuzhny.info повідомили, що після набуття чинності наказу МОН, відповідний документ буде підготовлено в обласному Департаменті освіти і науки, вже потім – на місцевому рівні. За словами заступниці начальниці управління освіти-начальниці відділу освіти Южненської міськради Світлани Алексєєвої, наказ буде орієнтовно наприкінці навчального року. Нагадаємо, що в Україні учнів звільняють від проходження ДПА вже не вперше, в 2020/2021 навчальному році це сталося через пандемію коронавірусу, в 2021/2022 через широкомасштабну війну.

Фото: архів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.