Стартувала програма обміну старих ламп на LED-лампи: чи обмінюють в Южному?

Информ-панорама

В Україні стартувала державна програма, яка дозволить українцям безкоштовно обміняти п’ять ламп розжарювання на п’ять енергоефективних LED-ламп. Відповідне рішення уряд ухвалив 10 січня, а з 16-го стартував пілотний етап проєкту. На першому етапі планується замінити до 500 тисяч ламп у шести регіонах України. Після цього орієнтовно за два тижні проєкт запуститься у звичайному режимі на всій території держави.

Кожен повнолітній українець може подавати заявку на обмін через додаток «Дія». Потім прийти у найближче відділення «Укрпошти» зі своїми п’ятьма лампами розжарювання та обміняти їх на нові світлодіодні лампи. Ми вирішили дізнатися, чи можна це зробити в Южному. У відділенні «Укрпошти» нам повідомили, що поки що ця послуга в нашому місті недоступна, обмін стане можливим тільки після завершення її тестування у великих містах країни. Коли саме це станеться, в южненському відділенні прогнозів не дають.

Нагадаємо, 13 грудня 2022 року президент України Володимир Зеленський на міжнародній конференції «Солідарність з українським народом» заявив, що дефіцит енергосистеми країни могли б суттєво перекрити 50 мільйонів LED-ламп, придбання яких можуть профінансувати міжнародні партнери. Згодом стало відомо, що Європейський Союз профінансує закупівлю близько 30 мільйонів світлодіодних лампочок для України. Оцінюється, що заміна 50 мільйонів старих ламп на світлодіодні допоможе енергосистемі зекономити 1 гігават потужності.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.