Южненська міськрада повертається до очного формату сесій, але деякі депутати проти цього

Городская хроника

Южненський міський голова під час нещодавнього засідання сесії повідомив депутатам, частина з яких була присутня в міськраді, а інша – підключилась онлайн по відеозв’язку, про те, що в подальшому сесії проходитимуть, як і раніше (до введення воєнного стану) – очно. Тому депутати, які хочуть брати участь в голосуванні з питань життєдіяльності нашої громади, мають бути присутні в місті.

«Наступну сесію спробуємо провести вже в офлайн режимі і у великій сесійній залі. Чому ми маємо виділятись? Будемо працювати як всі інші. Всі працюють в Україні, живуть в Україні, служать в Україні. Давайте будемо рівнятись на більшість депутатів в нашій країні і теж працювати очно», – закликав присутніх Володимир Новацький.

Проте не всі з такою ініціативою погодились. Депутат від новоствореної групи «За мир і незалежність» (в минулому представник партії «ОПЗЖ») Олександр Гречкін озвучив, що не розуміє чому є гостра необхідність проводити сесії очно, адже серед депутатів є ті, що нині служать у ЗСУ, тому не завжди зможуть бути присутні в міськраді. Його підтримала і депутат від партії «Слуга народу» Світлана Вишня. За її словами, формат онлайн більш вдалий, вона хоча й знаходиться в місті, проте через напружений графік роботи в школі, де вона працює, також не завжди може встигнути відвідати сесію очно, а підключитись по відео – зручніше. Проте останнє слово – за міським головою, він все ж таки наполягає на режимі офлайн і присутності депутатів на засіданнях.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.