Южненська міськрада оголосила тендер на вибір перевізника для впровадження «соціального» автобуса

Городская хроника

Управління економіки Южненської міськради 29 січня оголосило тендер на замовлення «послуги автомобільних перевезень пасажирів (послуги зі здійснення безкоштовних регулярних спеціальних пасажирських перевезень жителів в межах Южненської громади)». Так зазначено на сайті електронних публічних закупівель Prozorro. Заявки на участь в торгах прийматимуть до 6 лютого, проведення аукціону заплановано на 7 лютого. «Соціальний» автобус обійдеться бюджету нашої громади в 5,4 млн гривень на рік.

Транспортна фірма, яка стане переможцем тендеру, якщо він відбудеться і будуть претенденти на участь, повинна буде забезпечувати  перевезення жителів Южненської громади за чотирма маршрутами, а саме:

  • Маршрут № 1 «Южне (кільцевий через «МІЗ»)», довжина оборотного рейсу 19 км;
  • Маршрут № 2 «Южне – Сичавка (кільцевий)», довжина оборотного рейсу 21 км;
  • Маршрут № 3 «Южне – Кошари (кільцевий)», довжина оборотного рейсу 26 км;
  • Маршрут № 4 «Южне – Нові Біляри (кільцевий через Булдинку)», довжина оборотного рейсу 33,5 км.

Одна з умов до учасників конкурсу, аби кількість місць, зазначених у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, була не менше, ніж 22 (сидячі місця), а загальна пасажиромісткість – не менше, ніж 40. Перевізник повинен мати діючу ліцензію на здійснення відповідної діяльності, транспорт має відповідати вимогам безпеки, мати належний технічний та санітарний стан, а також бути пристосований для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Автобуси повинні бути обладнані автономною системою опалення та кондиціонером – зазначається в переліку вимог до учасників тендеру. Планується, що «соціальний» автобус здійснюватиме три рейси на добу в будні дні по кожному з маршрутів.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2023 року виконком затвердив схеми та розклад руху «соціального» автобуса (проїзд для жителів громади буде безкоштовний). Раніще начальниця управління економіки Наталя Гнєушева пояснила, якщо для участі в конкурсі будуть подані заявки, після чого визначений переможець, тоді автобус почне курсувати орієнтовно в лютому/березні цього року. Але, з її слів, треба враховувати, що конкурс може і не відбутися, якщо не надійде жодної заявки на участь в ньому з боку транспортних компаній.

Маршрут №1 «Южне (кільцевий через «МІЗ») налічує 29 зупинок, маршрут №2 «Южне – Сичавка» – 24, маршрут №3 «Южне – Кошари» – 32, маршрут «Южне – Нові Біляри» – 26.  Загальна довжина чотирьох маршрутів складає 99,5 км. Реалізація Програми «Соціальний атвобус» зокрема дозволить створити на території Южненської ОТГ належні умови транспортного сполучення між населеними пунктами громади, забезпечити доступність послуг з перевезення пасажирів та безкоштовний проїзд населення громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.