«Гвардія наступу», обмін ламп, мобілізація: мер Южного взяв участь в нараді Одеської ОВА

Городская хроника

21 лютого Южненський міський голова взяв участь разом з головами інших громад та керівництвом районної військової адміністрації в селекторній нараді під головуванням начальника Одеської ОВА Максима Марченка. Як повідомили в пресслужбі РВА, відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

  • про виконання завдань щодо якісного проведення мобілізації на території Одеської області;
  • про роботу центрів надання адміністративних послуг щодо прийому заяв для вступу громадян до бригад «Гвардія наступу» та формування батальйонів в місцях дислокації підрозділів;
  • про стан роботи з проведення інформаційної кампанії щодо вступу до бригад «Гвардії наступу»
  • про хід будівництва оборонних споруд;
  • про стан роботи щодо укріплення та посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури області в умовах воєнного стану;
  • про хід виконання програми уряду для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи.

Зазначимо, що в Южному містяни активно долучилися до такої ініціативи і приходять у відділення «Укрпошти», аби обміняти старі лампи на нові енергоефективні LED-лампи (в кількості п’яти).

Начальник районної військової адміністрації Юрій Крук під час засідання доповів, що в Одеському районі зняті ліміти споживання електроенергії, але у зв’язку з перенавантаженням мереж та локальними аварійними ситуаціями продовжують діяти стабілізаційні графіки відключень.

На нараді були поставлені такі завдання:

  1. прискорення формування бригад «Гвардії наступу» та стрілецького батальйону «Чорноморська Січ»;
  2. забезпечення об’єктів критичної інфраструктури водо- та теплопостачання резервними джерелами електроживлення (в Южному комунальні підприємства генераторами вже забезпечені);
  3. облаштування та перевірка готовності існуючих «Пунктів незламності» та готовність розгорнути додаткові «сплячі» ПН у зв’язку з очікуваним можливим ударом противника (на сьогоднішній день в Одеському районі кількість існуючих пунктів складає 189 та ще 159 переведені у сплячий режим).

Нагадаємо, що 9 лютого міський голова Володимир Новацький вкотре проінспектував «Пункти незламності» нашої громади і оглянув умови, які там створені. В Южненській ОТГ функціонують декілька таких пунктів: два в Южному (в приміщеннях ПК «Дружба», спорткомплексу «Олімп»), один в Сичавці (приміщення школи), один в Нових Білярах (адміністративна будівля). У кожного з цих пунктів є графік роботи, проте, в разі надзвичайної ситуації вони переходять на цілодобовий режим роботи. Зазначимо, що є декілька нових правил функціонування таких об’єктів, які вступили в силу з 28 січня цього року. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/novi-pravyla-roboty-punktiv-nezlamnosti-mer-iuzhnoho-ohlianuv-ob-iekty-video-foto/

«Хочу попередити усіх жителів Одеського району щодо неухильного дотримання сигналів повітряних тривог, особливо у період з 22 по 24 лютого. За існуючою інформацією ворог готує черговий удар саме в ці дати по об’єктам військової та критичної інфраструктури нашої держави. У зв’язку з цим, задля безпеки дітей, головам громад було доведено про необхідність переведення закладів освіти до дистанційного формату навчання», – прокоментував результати селекторної наради начальник Одеської РВА Юрій Крук.

Нагадаємо, що школи Южненської громади з сьогоднішнього дня перейшли на дистанційну форму навчання (дитсадки 22 лютого працювали в режимі чергових груп, на далі – також перейдуть на «дистанційку» до понеділка 27 лютого).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.