Благодійний проєкт: в Южному відкрили «Палатку Божої підтримки»

Городская хроника

На території церкви «Вефіль» в четвер, 2 березня, відкрили «Палатку Божої підтримки». Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook пастор Олег Гузик. За його словами, суть цього проєкту полягає в духовній підтримці людей та роздачі гарячих обідів. Намет функціонуватиме  для нужденних жителів нашого міста в будні дні з 15:00.

 «Почала служіння наша «Палатка Божої підтримки» – благодійні обіди та слово духовного втішення з Біблії. Особлива вдячність організації «Спасемо Україну» за намет, який ми встановили на території нашої церкви. Запрошуємо нужденних мешканців нашого міста в будні дні о 15:00 завітати до нашої палатки на борщ з гарячим чаєм та почути слово Божої підтримки. Церква Євангельських християн-баптистів «Вефіль», місто Южне, вулиця Будівельників, 23 (за міським ринком). Запрошуємо також на наші Богослужіння у неділю о 10:00», – написав Олег Гузик.

Джерело фото та відео: сторінка О.Гузика у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Благодійний проєкт: в Южному відкрили «Палатку Божої підтримки»

  1. Було б непогано щоб автобусом людей похилого віку трошки помогли доїхати хоч би до магазину Копійки … А те що почала працювати благодійна палатка честь і хвала церкві Гузіка Дякую від імені всих людей похилого віку

  2. Охмуряют сектанты любым способом, и литературой снабдят и проходу не дадут!!!!

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.