Про видачу продуктових наборів ВПО та готовність котельні до зими – мер Южного

Видео

Міський голова у відеозверненні на каналі южненського телебачення в понеділок, 12 вересня, повідомив, що минулого тижня провів зустріч з військовими, які знаходяться на території нашої громади, та обговорив з ними нагальні питання щодо життєдіяльності та підкреслив, що ці питання на постійному контролі і в Одеській ОВА, і в нього особисто. Він також розповів, що в громаді продовжується робота над удосконаленням укриттів в навчальних закладах, аби вони відповідали сьогоднішнім нормам. За його словами, постійно збільшується кількість тих школярів, які обирають очну форму навчання.

Володимир Новацький також повідомив, що міська котельня готова до запуску і КП “ЮТКЕ” розпочне опалювальний сезон, як тільки буде дозволяти температурний режим. Він також додав, що отримав інформацію від Одеської обласної військової адміністрації про те, що внутрішньо переміщеним особам, які проживають в нашій громаді, щомісяця будуть видавати за рахунок держави продуктові бокси.

«Ми отримали інформацію від Одеської обласної військової адміністрації стосовно підтримки ВПО (внутрішньо переміщених осіб). Хочу повідомити, що кожного місяця надаватиметься державна допомога у вигляді продуктових наборів, яка буде розподілятися по ОТГ. Це буде проводитись за рахунок коштів держави і під контролем Одеської ОВА. У нас зараз триває підготовка щодо розміщення вимушених переселенців, якщо буде така необхідність – ми готові приймати відповідну кількість ВПО.

Готуємось також до нового опалювального сезону, практично всі питання вирішені, міська котельня готова до запуску. Як тільки буде дозволяти температурний режим (три доби не вище +8 градусів), то можна запускатись, але ми будемо радитись з жителями міста, в нас є можливість коригувати деякі питання щодо запуску котельні», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Про видачу продуктових наборів ВПО та готовність котельні до зими – мер Южного

  1. Запустіть опалення раніше, потихеньку прогрійте систему!!!
    В квартирах буде жах з пліснявою та сирістю

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.