За півроку в Южному 84 сім’ям надали фіндопомогу при народженні дитини

Информ-панорама

В Южненській ОТГ продовжує діяти міська програма соцзахисту окремних категорій населення, яка зокрема передбачає фінансову підтримку новонароджених дітей. Так, сім’ям при народженні дитини, в тому числі на дитину, яка була усиновлена, на вирішення соціально-побутових потреб малюка з міського бюджету передбачена одноразова матеріальна допомога. За період дії воєнного стану (березень-серпень) в Южному виплатили таку допомогу 84 особам на загальну суму 1 млн 165 тис.грн. З 84 новонароджених дітей: хлопчиків – 44, дівчаток – 40. Про це повідомляється у звіті управління соцполітики на сторінці Южненської міськради у Facebook.

Допомогу з місцевого бюджету надали:

  • 33 особам на загальну суму 330 тис.грн (на першу дитину розмір допомоги становить 10 тис. грн. на одну особу);
  • 37 особам на загальну суму 555 тис.грн. (на другу дитину розмір допомоги становить 15 тис. грн. на одну особу);
  • 11 особам на загальну суму 220 тис.грн. (на третю дитину розмір допомоги становить 20 тис. грн. на одну особу);
  • 1 особі на загальну суму 20 тис.грн. та 2 особам на шосту дитину на загальну суму 40 тис.грн. (розмір допомоги становить 20 тис. грн).

Нагадаємо, влітку 2020 року виконком Южненської міськради затвердив зміни до міської програми соціального захисту окремих категорій населення. Вони стосувалися можливості додатково фінансово підтримати сім’ї з новонародженими дітьми. При народженні першого малюка одноразова доплата з місцевого бюджету становить 10 тисяч гривень, на другу дитину – 15 тисяч, на третю та наступних дітей – 20 тисяч гривень. Важливою умовою для отримання допомоги є обов’язкова реєстрація дитини в Южненській громаді. Міський голова Володимир Новацький неодноразово підкреслював, що надання такої фінансової підтримки має сприяти зростанню народжуваності.

Автор фото: С.Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.