Южненка Ольга Баркова потребує допомоги на лікування

Информ-панорама

Родина Баркових, яку в нашому місті знають та поважають, опинилася в складній життєвій ситуації. Южненка Ольга Баркова вже півтора року мужньо бореться з підступною хворобою, в ней виявили рак шлунка. Весь цей час сім’я справлялася власними силами, проте наразі вичерпані всі її фінансові можливості. Про це розповіла донька Ольги – Вероніка. Дівчина вирішила написати пост в Instagram та звернутись до небайдужих людей по допомогу заради своєї матусі. За її словами, на один курс хіміотерапії вони зібрали необхідну суму – близько 77 тисяч гривень, але попереду заплановано шість таких курсів.

«Вітаю! Хто мене не знає – я Ніка Баркова. На першому фото я зі своєю мамою Олею (це знімок із весілля мого молодшого брата) і мені здається, що такими щасливими ми були в якомусь іншому житті. Півтора року тому все це раптом звалилося, коли мамі поставили діагноз РАК шлунка третьої стадії. Метастази знайшли у легенях, лімфовузлах та яєчнику. З того часу ми щодня боремося із хворобою. Мама пройшла вже 37 хімій і перенесла операцію з видалення пухлини-метастазу розміром 7х9 см. Досі ми справлялися самі, але вичерпали всі свої фінансові запаси. І зараз нам дуже потрібна ваша допомога!

Мама стійко витримує важке лікування, вона велика розумниця і боєць! Але ми маємо пройти, як мінімум, ще шість курсів таблетованої хіміотерапії. Кожен курс – дозування препарату, а значить і вартість курсу може змінюватись. Все буде залежати від результатів аналізів після кожного курсу. Нам сказали, що кожен курс триває один місяць і коштує близько 77 тисяч гривень. Після перших трьох курсів знадобляться КТ із контрастом та тест на онкомаркери, щоб визначити чи працює препарат взагалі. На перший курс ми змогли зібрати необхідну суму – 76 935 гривень. (на фото додаю чек з клініки), але далі нам знадобиться ваша допомога!», – написала Вероніка Баркова, донька Ольги.

Допомогти фінансово Ользі Василівні можна, відправивши кошти на карту Монобанку чи Приватбанку.

  • Карта Монобанку 4441 1144 5937 5463 (Баркова Ольга Василівна)
  • Карта ПриватБанку 4149 4998 0625 0799 (Баркова Ольга Василівна)

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненка Ольга Баркова потребує допомоги на лікування

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.