Міський голова Южного спростував фейк, який розповсюджується в соцмережах

Видео

Міський голова Володимир Новацький у відеозверненні на каналі южненського ТБ у вівторок, 9 серпня, озвучив, що інформація про те, що нібито мешканців Одеської області терміново евакуюють через російський наступ – є неправдивою. Він спростувала ці чутки, які розповсюджують анонімні Телеграм-канали.

«Хочу проінформувати, що розповсюджується інформація начебто про примусову евакуацію населення з території Одеської області, в тому числі з міста Южного, повірте, це не так і ніхто не проводить роботу з евакуації. В цьому немає необхідності. Не треба переживати, Южний працює в штатному режимі. Довіряйте лише офіційній інформації.  Евакуація сьогодні проходить тільки в одному регіоні – Донецькому. Стосовно Миколаєва, там, хто має можливість і бажання – може виїжджати в більш безпечне місце, а хто не хоче, в кого є робота і він не може залишити місто – може залишатись», – озвучив Володимир Новацький.

Напередодні міський голова також повідомив, що в Южненській ОТГ кількість внутрішньо переміщених осіб продовжує зростати і становить вже більше двох тисяч осіб.

«Значно збільшується кількість людей, які приїжджають до нас з інших регіонів. Ця цифра вже перевалила за дві тисячі, якщо порівняти, то це стільки ж, скільки жителів Сичавки. Дуже багато до нас прибуває саме дітей. Також хочу повідомили, що в громаді розпочались перевірки закладів освіти перед новим навчальним роком, ця робота буде тривати протягом трьох днів. Також ми розпочали ремонт найпростіших укриттів, які будуть закріплені за навчальними закладами», – розповів Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.