В Южному комісія перевірила дитсадки перед початком нового навчального року

Городская хроника

У вівторок, 9 серпня, спеціальна комісія з прийому навчальних закладів, яку очолює заступниця міського голови-начальниця управління освіти Южненської міськради Олена Баранецька, проінспектувала дошкільні (дитсадки) та позашкільні заклади (клуб «Чорноморець», ПТДЮ «Мрія») на наявність необхідних умов для навчання та виховання дітей напередодні нового навчального року 2022-2023. Цьогоріч перевірка проводиться значно раніше, ніж зазвичай (минулого року – 25 серпня), такою є вимога Одеської обласної військової адміністрації. До складу комісії входять представники управління освіти, ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, міського відділення Одеського лабораторного центру МОЗ, управління ЖКГ, управління капітального будівництва, Центру первинної медико-санітарної допомоги, ГУ ДСНС в Одеській області.

У дитячих садках комісія оглянула харчоблоки, медпункти, дитячі кімнати на дотримання санітарних норм, проінспектувала стан будівель та наявність протипожежного обладнання, перевірила необхідну документацію. Як повідомила Yuzhny.info заступниця начальниці управління освіти Світлана Алексєєва, суттєвих зауважень, які не дозволяли б розпочати новий навчальний рік, у дошкільних закладах виявлено не було, проте були деякі недоліки, на їх виправлення керівництву дитсадків дається час до 1 вересня. За словами Світлани Валентинівни, окрім сьогоднішньої перевірки, в 20-х числах серпня планується здійснити обстеження укриттів, в яких під час повітряної тривоги будуть знаходитись персонал та вихованці дитсадків, на предмет їх готовності. Здебільшого ці укриття розташовані в житлових будинках, де за кошти місцевого бюджету планують до 1 вересня завершити ремонтні роботи та створити, на скільки це можливо, необхідні для дітей умови. Остаточне рішення про те, чи зможе дитячий садок відкрити двері для своїх вихованців в новому навчальному році, буде ухвалено після перевірки укриттів.

Раніше заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька повідомляла, що, згідно з теперішніми нормативами, для дитсадків, де немає укриттів, найближче таке має знаходитись на відстані не більше 100 метрів від закладу. Члени комісії звернули увагу керівників дитсадків, аби ті обов’язково позначили стрілками маршрут від навчального закладу до найближчого укриття, в деяких дитячих садках це вже зробили. В цілях безпеки ми не вказуємо, в яких саме багатоповерхівках закріплені укриття для южненських дитсадів. Про це ви можете дізнатись у завідувачок дошкільних закладів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.