В Україні хочуть внести зміни в Кримінальний кодекс

Без рубрики

В Україні хочуть внести зміни в Кримінальний кодекс в частині відповідальності за колабораційну діяльність. Колаборантом буде вважатись тільки та людина, що пішла на співпрацю з окупантами і вела свою діяльність добровільно. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на відповідний законопроект № 7647.

Зокрема авторами законопроекту пропонується внести зміни до частини 4 статті 111-1 Кримінального кодексу. Так, вона передбачає кримінальну відповідальність за передачу матеріальних ресурсів окупантам та провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором. Зміни полягають в доповненні статті, що стосується “добровільного провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором”.

Тобто, якщо людина вела господарську діяльність під примусом окупантів, з неї буде знято обвинувачення по цій частині статті, що передбачає покарання у вигляді штрафу до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна.

Як повідомлялося, закон про колаборантів планують змінити, уточнити деякі формулювання. Зокрема, уточнити поняття “підтримки” окупаційних адміністрацій та чіткіше розмежувати “держзраду” та “колабораціонізм”. Нагадаємо, в кінці лютого в Раду внесли законопроект про встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.