Мер Южного повідомив про зростання боргів населення за комунальні послуги

Видео

Міський голова Володимир Новацький у відеозверненні на каналі южненського ТБ в понеділок, 26 вересня, закликав жителів нашої громади по можливості сплачувати за спожиті комунальні послуги, адже заборгованість населення перед комунальними підприємствами міста зростає. Зокрема, борг на КП «ЮТКЕ» складає близько 20 млн гривень (левова частка – це борги минулих років, адже, як пояснюють на підприємстві, є люди, які роками не сплачують за теплопостачання, а заборгованість накопичується з року в рік). Володимир Новацький зазначив, аби комунальні служби мали змогу повноцінно функціонувати та якісно надавати послуги населенню, в тому числі вчасно розпочати опалювальний сезон – люди повинні сплачувати кошти за комуналку.

 «Зростає заборгованість населення за воду та опалення. Переживаю, що може настати такий час, що нашим комунальним підприємствам («Южводоканал» та «Южтеплокомуненерго») не буде за що розраховуватись перед постачальниками за воду, газ, електроенергію. На даний момент ці питання вирішуються, але хочу звернутися до жителів нашої громади з проханням, аби по можливості розраховувались за комунальні послуги», – озвучив Володимир Новацький.

В своєму відеозверненні він також підбив підсумки минулого тижня, зазначивши, що через атаки ворога він був дуже тривожним, особливо для Одеського регіону. Наша область вже декілька днів знаходиться під обстрілами іранських дронів-камікадзе. На сьогоднішній день міські служби продовжують працювати в штатному режимі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

4 thoughts on “Мер Южного повідомив про зростання боргів населення за комунальні послуги

  1. Так дастаньте грошi зi своiх кишень, якi ви роками крали, та заплатiть за людей . Зараз у людей не працi не грошей. Iснуэ закон який забороняэ вимогати з людей виплату за комунальнi помлуги. А ви як наживались , так i наживаэтесь на людях. Незабувайте , що бумиранг не за горами.

  2. А с чего платить!? Зарплаты уменьшились на треть, а цены увеличились на 30-50% . Хотя президент обещал наказывать тех кто поднимает цены на продукты первой необходимости. И где тот президент!?

  3. Что за херня творится творится!? Почему я не могу написать так как хочу!? Почему исправляют мои слова в неправильном смысле???

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.