Южненець Микита Зубаль завоював «золото» чемпіонату Європи з вільної боротьби

Южный спортивный

Южненський спортсмен ФСК “Хімік” (АТ “ОПЗ”) Микита Зубаль – чемпіон Європи U20 (категорія – 65 кг). У фінальній сутичці 1 липня він проявив всю свою міць і здобув перемогу над суперником з Грузії. Про це повідомили в пресслужбі Асоціації спортивної боротьби України. Чемпіонат Європи U-20 з боротьби проходив в місті Сантьяго-де-Компостела (Іспанія).

«Вітаємо спортсмена та весь тренерський штаб! Вітаємо команду Асоціації спортивної боротьби України! Дякуємо Збройним Силам України за можливість тренуватися та представляти країну на світовій арені», – говориться в повідомленні.

Нагадаємо, ще одне призове місце на цьому чемпіонаті завоювала южненська борчиня Марія Зенкіна, яка виступала в складі жіної збіної України. Наша збірна стала першою в командному заліку на чемпіонаті Європи. Українські спортсменки зібрали рекордну кількість медалей: 8 із 10 (6 – золотих, 2 – бронзових). Южненка Марія Зенкіна принесла «бронзу» в скарбничку жіночої збірної.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.