“Укрпошта” підвищила тарифи

Украина

З початку липня (з першого числа поточного місяця) “Укрпошта” збільшила вартість відправлень “Укрпошта Експрес” у середньому на 10 грн для пересилання в межах однієї області та на 8 грн для пересилання в межах всієї країни. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Також з 1 липня діятимуть нові тарифи на послуги “Укрпошта Стандарт”, де середнє підвищення становить 7 грн на доставку по Україні, а в межах окремої області – 10 грн. В “Укрпошті” нагадали, що клієнти сплачують тільки за фактичну вагу відправлення.

“Наприклад, раніше вартість доставки відправлення вагою до 1 кг у межах України становила 35 грн, а після перегляду тарифів вона збільшиться до 42 грн. А доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 70 грн, порівняно з попередніми 60 грн – до перегляду тарифів”, – пояснили в компанії.

Крім того, впроваджено зміни й для інших послуг. На 5 грн зросте вартість послуги “Укрпошта Документи” та вартість кур’єрського забору або доставки. Для корпоративних клієнтів “Укрпошти” продовжує діяти гнучка система знижок.

Починаючи з 1 липня також будуть внесені зміни у вартість на доставку “дрібних пакетів рекомендованих” на всі зони та на доставку посилок до семи країн Близького Сходу, зокрема Алжиру, Афганістану, Катару, Кувейту, Оману, Саудівської Аравії та Тунісу. Ці зміни становитимуть 10% від поточних тарифів. Це перший перегляд цін на міжнародну доставку, який обумовлений зовнішніми факторами. 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.