Борчиня южненського ФСК «Хімік» стала віце-чемпіонкою чемпіонату світу

Южный спортивный

Спортсменка южненського ФСК «Хімік» Марія Зенкіна (тренер Володимир Веремійчук) продовжує підкорювати спортивний олімп і цього разу здобула «срібло» чемпіонату світу U-17 з вільної боротьби, який проходить в Римі. Про це повідомляється на сторінці южненської Федерації олімпійський видів боротьби у Facebook. Жіноча збірна стартувала 27 липня. Марія посіла друге місце у ваговій категорії до 73 кг, поступившись у фіналі борчині з Індії.

Додамо, що на світовій першості ще одна українка принесла медаль до скарбнички нашої збірної – це Анастасія Польська (до 43 кг), вона впевнено перемогла в малому фіналі та стала бронзовою призеркою чемпіонату. Окрім того, 17-річний український борець греко-римського стилю Євген Поковба, який виступав у ваговій категорії до 45 кг, завоював «золото».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей