В Южному спорткомплекс «Олімп» представив тренерів та запрошує на аеробіку

Городская хроника

Персональний тренінг – це комплекс занять, які проводяться під пильним керівництвом індивідуального інструктора. В міському спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» представили тренерів, які проводитимуть не тільки персональні тренування, а також заняття в залі аеробіки (150 гривень за 1 годину). Вартість тренувань в тренажерній залі – 150 гривень за 1,5 години.

«Аня – магістр факультету фізичної реабілітації та тренер 1 категорії з веслування на байдарках. Катя – магістр за спеціальністю: «Фізична культура і спорт» та майстер спорту з веслування на байдарках. Запрошуємо Вас до «Олімпу». Ми допоможемо максимально ефективно працювати над побудовою здорового, сильного тіла», – говориться в повідомленні на сторінці спорткомплексу в Facebook.

Нагадаємо, що спортивно-оздоровчий комплекс «Олімп» з 24 березня цього року поступово відновлює роботу у всіх напрямках. Вже запрацювала тренажерна та ігрова зали, відкрився тенісний корт (200 гривень за 1 годину, відкритий для відвідувань щодня, окрім неділі, з 9:00 до 21:00).

11 квітня відновив роботу релаксаційний центр (басейн, сауна). Для його відвідування необхідно попередньо записуватися за номером телефону: 048-758-66-36. Вартість сеансу (2,5 год.) складає 400 гривень з однієї особи, незалежно чи це дорослий чи дитина. Сеанси проходять щоденно, крім неділі, триччі на день: о 13:00, 16:00 та 19:00.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.