Вчителям доведеться повернути 6500 грн допомоги, отриманих через “єПідтримку”, — МОН

Украина

Міністерство освіти України, посилаючись на рішення уряду, 3 серпня повідомило педагогам про необхідність повернути 6500 грн бюджетних коштів, виплачених їм навесні 2022 року в межах програми “єПідтримка”, повідомила пресслужба МОН.

“Програма “єПідтримка” на початку повномасштабного вторгнення була швидким рішенням уряду, щоб надати допомогу громадянам у зв’язку зі втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких була тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні”, — йдеться в повідомленні міністерства.

У МОН наголосили, що допомогу могли отримати лише ті особи, які працювали на умовах трудового договору та не в бюджетних установах.

“Працівники сфери освіти не підпадали під цю категорію, адже вони не втрачали роботу й продовжували отримувати заробітну плату з бюджету. Проте деякі з них подали заявку на виплату 6500 грн через програму “єПідтримка”, — повідомило міністерство освіти.

Уряд ініціював повернення неправомірно отриманих коштів працівниками бюджетних установ, зокрема й зі сфери управління МОН.

“Тому МОН надіслало інформаційні листи керівникам закладів, установ, підприємств, що належать до сфери його управління, про необхідність повернення коштів співробітниками”, — додали в міністерстві.

Джерело: focus.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Вчителям доведеться повернути 6500 грн допомоги, отриманих через “єПідтримку”, — МОН

  1. Блиииин, вы лучшие у министров заберите месячную зарплату! Они не обеднеют. А учителей не трожте.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.