Обмежено придатні за станом здоров’я можуть бути мобілізовані

Украина

Військовозобов’язані, які лікарняними комісіями визнані обмежено придатними до військової служби у воєнний час, можуть бути мобілізовані.  Про це розповів начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач у коментарі Military Media Centre. За його словами, служба цієї категорії громадян проходитиме не у бойових частинах, а у військових частинах забезпечення. Також вони можуть служити в установах та навчальних закладах Міністерства оборони, в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, в інших небойових підрозділах.

Кого можна вважати обмежено придатною особою — визначено в Положенні про військово-лікарську експертизу, затвердженому Наказом Міноборони України від 14.08.2008 №402, пункт г 20.3 розділу ІІ (Медичний огляд). У постанові в довільній формі зазначається, які види служби може проходити така особа, а які їй протипоказані. Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, непридатні до служби у високомобільних десантних військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах. 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: