Вхід за донат: в Южному відбудеться концерт на підтримку ЗСУ

Информ-панорама

Благодійний концерт на підтримку українських військових відбудеться в цю суботу, 4 лютого, о 18:00 в малій залі Палацу культури «Дружба». Ведучий вечора: Костянтин Бородавко. Вхід буде доступний за донат на ЗСУ (сума пожертви на ваш розсуд). Про це повідомляється на сторінці в Instagram www.instagram.com/berezhyna.

В програмі:
• Музичний гурт «Штаб волонтерів» – авторська музика та кавери.
• Анастасія Галушко – авторські пісні та вірші.
• Оксана Лукаш – авторські вірші.

Музичний гурт «Штаб волонтерів»

Почав своє існування напочатку літа у 2022 році. Створений під час виступів на підтримку ЗСУ у Южному. Програмна частина гурту складається із авторської музики та каверів. У складі гурту: соло гітара – Сергій Кузін (керівник гурту), Ілля Юрченко – бас гітара, Олексій Попов – гітара, Алевтіна Ярмак – ударні. Співатимуть Ольга Таборовська та Ганна Капустян.

Анастасія Галушко

Виступить як співачка, композитор та поетеса.Свій творчий початок бере з 2012 року у ПК «Дружба». З цього ж року починає перші виступи і надалі приймає участь у концертах, конкурсах, фестивалях вокальної, акторської діяльності. Засновник та організатор благодійного онлайн концерту на підтримку України United for Ukraine в м. Клеве, Німеччина, 2022. На сьогоднішній день має три альбоми (Sound, Feel, Nessa) електронної музики у жанрах Drum and Bass, Techno, Trip-hop, Pop. До нас завітає з авторськими піснями «Дихай» та «Додому» на музику eR’J , зачитає авторські вірші «Сотий день» і «Люде», а також разом із Іллею Юрченко з музичного гурту «Штаб волонтерів» заспівають всім відому пісню Тіни Кароль – «Україна – це ти».

Оксана Лукаш

Працює в ЗЗСО імені В’ячеслава Чорновола вчителем української мови та літератури. Автор збірки «Весняне небо у кульбабах хмар». Учасниця волонтерського штабу «Соловейки». Співзасновниця розмовних курсів з української мови «Соловейки».

Фото: www.instagram.com/berezhyna/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.