Роспропаганда лякає аміачною катастрофою на ОПЗ, розповсюджуючи черговий фейк

Украина

Російські пропагандисти лякають аміачною катастрофою та активно розповсюджують черговий фейк про нібито плани української влади – повідомляє “24 канал”. Так, цього разу посіпаки Кремля поширюють чергову брехню, нібито Київ готує провокації на території Одеського припортового заводу. Більш того, зазначивши, що усе «під керівництвом британських спецслужб та з допомогою канадської ПВК GardaWorld». Про це пишуть росЗМІ.

Начебто якесь анонімне «військово-дипломатичне джерело» повідомило росЗМІ, що на ОПЗ Київ буцімто «має намір підірвати дахи сховищ аміаку та цехів і обставити це, як ракетний удар збройних сил РФ». Пропагандисти заявляють, що начебто усе для того, аби зірвати ініціативу ООН з відновлення транзиту аміаку трубопроводом Тольятті – Одеса. Головна мета «провокації», яку росЗМІ порівнюють з диверсією на «Північних потоках», нібито «позбавити Росію можливості постачати аміак до інших країн», насамперед тих, що розвиваються.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Роспропаганда лякає аміачною катастрофою на ОПЗ, розповсюджуючи черговий фейк

  1. Хай Путін постачає російський амміак хоть і в космос Але не через Одеський припортовий завод

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.