Керівництво обласної та районної адміністрації проінспектувало «Пункти незламності» в Южному

Городская хроника

Начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук спільно із заступником голови Одеської обласної військової адміністрації Олегом Муратовим цими вихідними відвідали Южний, зокрема, провели робочі зустрічі з керівництвом Одеського припортового заводу та ТОВ «Дельта Вілмар», а також проінспектували роботу міського «Пункту незламності» в нашому місті. Про це повідомили в пресслужбі Одеської РВА.

На провідному підприємстві харчової галузі ТОВ «Дельта Вілмар» вшанували пам’ять двох загиблих працівників, які з перших днів війни боронили незалежність нашої держави на передовій в лавах ЗСУ. За рішенням акціонерів товариства сім’ям загиблих військових передано по півтора мільйони гривень грошової допомоги. З директором підприємства обговорили шляхи поновлення повноційної роботи в умовах обмеженого енергопостачання.

На Одеському припортовому заводі Юрій Крук та Олег Муратов провели робочу зустріч з директором та членами правління заводу, обговорили поточну ситуацію та перспективи роботи ОПЗ. Підприємство погасило заборгованість по зарплаті, крім того, вже сплачено платежі за поставку газу, освоюються нові напрямки роботи в існуючих умовах, в тому числі, завдяки роботі “зернового коридору”, з причалів ОПЗ відвантажено перше судно з зерновим вантажем.

Спільно з Южненським міським головою Володимиром Новацьким керівництво району та області проінспектувало роботу «Пунктів незламності та обігріву» на території нашої громади, зокрема того, що облаштований в Палаці культури «Дружба».

«Це зразковий «Пункт незламності», який забезпечений всім необхідним та може прийняти до 500 мешканців міста. Ми відвідали два ключових підприємства одеського району: Одеський припортовий завод та ТОВ «Дельта Вільмар», на яких обговорили робочі питання, що стосуються поточної роботи в умовах воєнного стану та енергетичних обмежень. В цілому, керівництво Южненської громади на досить високому рівні виконує поставлені завдання та підготовлене до можливих подальших випробувань», – відзначив Юрій Крук, начальник Одеської РВА.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.