Про обмеження споживання електроенергії в Одеській області 4 грудня

Информ-панорама Украина

В Одеській області 4 грудня тривають екстрені відключення світла. Про це повідомили у ДТЕК Одеські електромережі, передає «Юг.Today». Графіки, які застосовуються під час погодинних стабілізаційних відключень, наразі не діють.

«Тисячі людей зараз залучені до роботи, аби наша енергосистема вистояла і українці були зі світлом. За 9 місяців війни фахівцями «Укренерго» було проведено аварійні роботи та частково відновлено електропостачання на 45-ти пошкоджених обстрілами підстанцій різного класу напруги, це 88% всіх пошкоджених об‘єктів. Також проведено аварійно-ремонтні роботи та відновлено 52 з 87 високовольтних ліній електропередачі, а це десятки тисяч кілометрів.

Значна кількість енергооб‘єктів, підстанцій та повітряних ліній після виконання аварійно-відновлювальних робіт зазнавали повторних пошкоджень. Але знову і знову енергетики відновлюють пошкоджене та повертають світло», – зазначив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму виступі на засіданні Кабміну.

У компанії зазначають, що докладають усіх зусиль, щоб давати на Одещині світло щонайменше двічі на добу — по чотири години вдень та вночі.

“Тривала відсутність світла ускладнює життя мешканців Одеської області. Тому з 1 грудня ДТЕК Одеські електромережі буде робити все можливе, щоб перерва в електропостачанні для кожного клієнта становила не більше ніж 8—8,5 годин і в кожній домівці було світло. Відключення відбуватимуться для всіх клієнтів почергово вдень та вночі протягом тижня”— наголошують в енергокомпанії.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Про обмеження споживання електроенергії в Одеській області 4 грудня

  1. А что, Харьков и Винница не входят в общеукраинскую энергосистему? Почему в этих городах не отключать свет в жилых домах, а только выключили уличное освещение???

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.