Міський голова Южного прокоментував ситуацію щодо водо- та електропостачання

Информ-панорама

Перед засіданням виконкому 20 грудня Южненський міський голова Володимир Новацький озвучив, що аварійна бригада одеського постачальника «Інфоксводоканал» провела ремонт на ділянці водопроводу, де був порив, та о п’ятій годині ранку сьогоднішнього дня почала подавати воду, проте поки вона дійде до міста – це займе певний проміжок часу. Крім того, він пояснив, що спочатку водою треба наповнити міські резервуари, які були задіяні при відключеннях води. Їх запаси обов’язково треба поповнити. Як тільки це буде зроблено, водопостачання на постійній основі відновлять в будинках міста. Зазначимо, що ця ж інформація була озвучена й вчора вранці, проте ситуація змінювалась впродовж дня, бо виникали нові пориви на водопроводі. Наразі «Інфоксводоканал» ліквідував наслідки аварій та відновив подачу води в Южний (станом на 11:00 20 грудня).

«Відносно води, не хочу коментувати те, що пишуть люди в соцмережах, всі великі експерти, все знають більше, ніж спеціалісти… Пишуть, що «Інфоксводоканал» нічого нам не перекриває і вода поставляється і т.д. – все це неправда. Бригада провела ремонт і в 05.00 запустила воду, але поки вона дійде до Южного – це займе певний час. Нами було прийняте рішення і, я вважаю його в наших реаліях єдиним правильним, аби спочатку наповнити водою міські резервуари. Поки ми не поповнимо запаси міста, воду в будинки будемо подавати погодинно. Це робиться в першу чергу задля безпеки міста, бо ми не знаємо, що буде далі, а запас води має бути завжди! Якщо ми вичерпаємо увесь резерв, не поповнимо його, то в разі надзвичайної ситуації, якщо постачальник припинить подавати воду в місто, доведеться її підвозити на спецтранспорті по дворам. Щоб такого не було, треба спочатку наповнити резервуари. Це дозволить 7-8 днів подавати воду в будинки на декілька годин зранку і ввечері в разі НС. Воду на постіній основі почнемо подавати або сьогодні, або завтра, все залежить від ситуації з «Інфоксводоканалом» і того, як швидко вдасться заповнити резервуари.

Щодо світла, Одеська область вийшла на графік 3/6, але протягом цих шести годин, коли не буде світла, електроенергія може подаватись (на годину або дві). На скільки цей графік буде витримуватись – ми не знаємо. Я вкотре хочу звернутись до жителів громади і пояснити, що міська влада не впливає на ці процеси і не може впливати. Це регулюється диспетчерською області та країни. Це єдина загальнодержавна система, бо знову ж таки в соцмережах пишуть, що це міський голова дає команду кому вмикати, кому ні. Це дурниці! Нам всім зараз потрібна витримка, з часом все стане на свої місця», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.