В Южному почали чистити фонтани перед консервацією і виявили купу сміття

Городская хроника

Каштани, побите скло, каміння, зошити, пластикові стаканчики та кришечки від них, дитячі іграшки… Все це виявили в понеділок, 2 жовтня, під час чистки чотирьох фонтанів на площі Перемоги. Про це нам розповіли працівники, які займаються обслуговуванням міських водограїв. Фонтани пропрацювали чотири місяці (червень, липень, серпень, вересень). Вони закріплені за комунальним підприємством «Екосервіс». Директор КП Андрій Горивенко повідомив Yuzhny.info, що цього тижня їх законсервують, попередньо в них злили воду і сьогодні чистять від сміття та бруду.

Нагадаємо, навесні цього року після річної паузи в місті вирішили здійснити ремонт обладнання (на це з місцевого бюджету було передбачено 155 тисяч гривень) і запустити фонтани в центрі Южного. На поточне утримання водограїв з місцевої казни було виділено 440 тисяч гривень, на придбання реагентів 130 тисяч. Рішення про запуск фонтанів депутати Южненської міськради в більшості підтримали на засіданні сесії 4 травня 2023 року.

Впродовж чотирьох місяців функціонування фонтанів інспектори КП «Муніципальна варта» неодноразово фіксували, як діти та дорослі купалися в них, хоча це заборонено. Відповідну табличку комунальники встановили на одному з водограїв, де вказано, що купання у фонтанах передбачено штраф в розмірі 850 гривень. Проте за літній період нікого в Южному за це не штрафували. Директор КП «Муніципальна варта» Володимир Панченко не раз озвучував нам, що підстав для накладення штрафу за купання у водограях немає, а тільки у випадку пошкодження людьми фонтану чи його елементів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному почали чистити фонтани перед консервацією і виявили купу сміття

  1. Грязь от пыли, такой уж у нас воздух, а каштаны и хлам это детки, достойные своих быдло-родителей. Муниципальна варта по неграмотности напоминает шайку разбойников.

    1. грязь может быть не только от пыли, там же ноги некоторые мыли, не говоря уже о камнях, которые туда понакидывали.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.