Олімпійський чемпіон з Южного виставив свої нагороди на благодійний аукціон

Информ-панорама

Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан виставив всі свої медалі на аукціон. Вилучені кошти він планує передати людям, які зазнали збитків через війну в Україні. Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України в Одеській області. На аукціон спортсмен виставив три олімпійські медалі: золото Лондона-2012 і Ріо-2016 та бронзу Пекіну-2008. Їх отримав Юрій в змаганнях з веслування.

АУКЦІОН. ЩО, ДЕ, КОЛИ?

Аукціон стартував 23 листопада і завершиться 10 грудня. Стартова ціна: золотих медалей – 10 000 доларів, бронзи – 5 000. Аукціон проходить на платформі SCP Auctions, яка є має більш ніж 40-річний досвід в проведенні саме спортивних аукціонів (компанія заснована в 1979-му році) і вважається світовим лідером в цій сфері. На аукціон зазвичай виставляються цінні спортивні речі (медалі, форма, спортивний інвентар) і картки, які мають високу історичну цінність.

ОЛІМПІЙСЬКІ МЕДАЛІ – ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Олімпійські медалі Юрія Чебана вже виставлені на сайті SCP Auctions, тож кожен бажаючий може взяти участь в цьому аукціоні і тим самим допомогти українцям, які постраждали під час війни. –

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.