POSCO відправила першу партію зерна до Кореї через порт Південний

Украина

Posco International відправила до Південної Кореї першу партію фуражного зерна у відповідності з «Ініціативою щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів». Про це повідомила пресслужба Posco, передає сайт “Порти України”.

Балкер Bonita (прапор — Ліберія) з 61 тис. тонн кукурудзи вирушив з порту Південний у середині серпня. Його прибуття до порту Інчхон у Південній Кореї очікується наприкінці вересня. Корейська влада розраховує, що ця партія допоможе полегшити нестачу кормів для великої рогатої худоби. Як зазначає видання, дефіцит кормів на тлі міжнародної обстановки вже спричинив зростання цін на худобу.

POSCO International — єдина корейська компанія, яка володіє та керує експортним зерновим терміналом «Миколаївський комбінат хлібопродуктів» (МКХП) у Миколаївському порту. Термінал відкрився у вересні 2019 року. Станом на лютий із терміналу відправлено 2,5 млн тонн зерна до Кореї, Європи, Північної Африки та Близького Сходу. Робота терміналу МКХП була тимчасово припинена з лютого 2022 року через російське військове вторгнення, у червні він відновив наземні операції. Транспортування зерна здійснювалося автомобільним транспортом, оскільки чорноморські порти були заблоковані.

Нагадаємо, наприкінці липня представники України, Туреччини та ООН підписали у Стамбулі Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, яка покликана частково розблокувати українські морські порти Одеса, Чорноморськ і Південний для експорту зерна та добрив. Аналогічну угоду ООН та Туреччина підписали з Росією.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.