Від призову хочуть звільнити ще дві категорії українців

Без рубрики

У парламенті зареєстрували проєкт змін до закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», котрим пропонують звільнити від мобілізації вихователів дитсадків, а також спортивних тренерів. Відповідний проект закону №7726 оприлюднено на сайті Верховної Ради. Відповідно до тексту документу, призову на військову службу під час мобілізації на особливий період не підлягають педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів, тренери (тренери-викладачі) закладів фізичної культури та спорту державної або комунальної форми власності. Звільнення діятиме в тому випадку, якщо чоловіки працюють у цих закладах за основним місцем роботи не менше, ніж на 0,75 ставки.

Нагадаємо, у четвер, 31 серпня, Міноборони внесло до парламенту пропозиції, спрямовані на врегулювання питання постановки жінок на військовий облік. Також у РНБО повідомили, що ЗСУ на сьогоднішній день здебільшого мобілізують конкретних фахівців – операторів безпілотників, зв’язківців, артилеристів, IT-шників тощо.

Джерело: “Слово і діло”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.