“Нова пошта” планує впровадити “коробкомати”

Украина

Поштовий оператор “Нова пошта” цього року запустить “коробкомати” – пристрої, що дають змогу автоматизувати продаж пакування. Про це розповіли у департаменті інновацій НП – R&D, йдеться в матеріалі LIGA.net.  Як розповіли у компанії, ця розробка покликана спростити життя всім, хто часто відправляє посилки. Девайс має змогу продати одну одиницю пакування лише за вісім секунд. Для порівняння: щоб купити одну коробку у відділенні в оператора, клієнт у середньому витрачає одну хвилину.

Ще одна “фішка” – продаж новітніх типів коробок, які можна швидко запакувати без використання скотчу. Запас коробок в одному автоматі – до 100 штук, загалом тут можна придбати чотири різні типи коробок на вагу відправлення до 3 кг. Собівартість нової коробки виходить на 30% дорожче, ніж звичайної. Проте – це доповнення до послуги, яке створює додаткову цінність.

“Не бійтеся робити нові продукти дорожче. Якщо клієнт не буде купувати – просто не будемо їх виготовляти”, – прокоментував презентацію розробки Володимир Поперешнюк, співзасновник компанії “Нова пошта”. 

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on ““Нова пошта” планує впровадити “коробкомати”

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.