Чи будуть цьогоріч в Южному літні табори для дітей – коментар міського голови

Информ-панорама

Цього року літні табори в школах громади організовувати не будуть через воєнний стан, бо в разі повітряних тривог, діти вимушені будуть проводити багато часу в укриттях. Про це міський голова заявив у відеозверненні на каналі Южненського телебачення 19 лютого. Він зазначив, якщо батьки виявлять бажання, аби в місті були дитячі табори, влада може переглянути це питання, але на рівні області рекомендовано їх не відкривати, поки триває війна.

Нагадаємо, управлінням освіти Южненської міськради в 2023 році організація роботи дитячих закладів відпочинку в складі шкіл також не здійснювалась. Управлінню соціальної політики міськради на послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в позаміських дитячих оздоровчих закладах бюджетні кошти минулого року не були передбачені. Однак, у батьків є змога оздоровити дитину за рахунок коштів державного бюджету, але в 2023 році 8 батьків на 13 дітей з Южненської громади, яким було запропоновано скористатись такою програмою, відмовились від участі. Про це повідомляється у звіті щодо виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Южненської громади.

«Виходячи із результатів опитування батьків учнів шкіл нашої громади, враховуючи безпекову ситуацію в регіоні, робота таборів відпочинку з денним перебуванням у складі шкіл в 2023 році управлінням освіти не була запланована, літні табори не працювали», – говориться у звіті.

Кошти з місцевого бюджету на реалізацію заходів Програми оздоровлення та відпочинку дітей Южненської ОТГ в 2023 році не використовувались.

Фото: ілюстративне (джерело: сторінка АШГ в Facebook).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Чи будуть цьогоріч в Южному літні табори для дітей – коментар міського голови

  1. Проведіть опитування а потім вирішуйте. Табори при школі потрібні. Як батькам працювати? А стосовно тривог, так а в чому відмінність від того що зараз?

  2. Реформу можна проводити під час війни (зміни по 10-11 класам), а табори не можна. Подвійні стандарти.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.