Мобілізація в Україні: ДВС почала блокувати банківські карти ухилянтів

Украина

Державна виконавча служба (ДВС) почала блокувати банківські картки боржників за статтею 210 КУпАП “Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу”. Про це повідомив адвокат Олександр Потєшін на своїй сторінці в Telegram, передають Новини.LIVE.

За словами юриста, це стандартна практика, якщо постанова ТЦК та СП піде на примусове виконання до ДВС. Як правило, це стосується чоловіків-ухилянтів. Також він додав, що штраф відображатиметься в застосунку «Дія» або його принесуть представники ДВС.

У ДВС є АСВП (автоматизована система виконавчих проваджень), яка автоматично після відкриття виконавчого провадження знаходить всі рахунки у банках. Далі виконавець може через цю програму відразу накласти арешт в електронному режимі та списати кошти. Окрім цього у служби багато методів впливу: розшук і арешт транспорту, нерухомості, заборона вчиняти будь-які нотаріальні дії тощо.

“При наявності чого втрачати переховуватися від ДВС — не варіант. Вони дотягнуться”, — підсумував Олександр Потєшін.

Зазначимо, стаття 210 КУпАП передбачає відповідальність за порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку (зокрема, за те, що не став вчасно, протягом 7 днів, на облік). За це штраф — від 510 до 850 грн. Нагадаємо, воєнний стан та мобілізацію в Україні продовжили до 15 листопада 2023 року.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Мобілізація в Україні: ДВС почала блокувати банківські карти ухилянтів

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.