Українці можуть самостійно порахувати та збільшити свою пенсію

Без рубрики

В українців є можливість самостійно порахувати та збільшити розмір своєї пенсії. Про це повідомила міністр соціальної політики Оксана Жолнович. За її словами, майбутні пенсіонери можуть дізнатися про свою пенсію за допомогою цифрового сервісу “Пенсійний калькулятор”. Жолнович зазначила, що вказаний інструмент особливо цікавий молодим людям, бо в певний момент вони замислюються про те, на що житимуть у старості.

“Коли ви порахуєте свою пенсію, швидше за все, погодьтеся, що пенсійна реформа назріла і зміни у пенсійній системі необхідні”, – наголосила міністр.

Дізнатись про свою майбутню пенсію можна безпосередньо на сайті електронних послуг ПФУ. Для цього потрібно:

  • авторизуватися на порталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), “Дія. Підпис” або BankId;
  • вибрати “Пенсійний калькулятор” у розділі “Портал персональних послуг”. Дані, потрібні для розрахунку, підтягнуться автоматично.

Не потрібно вручну заповнювати інформацію про місце роботи або тривалий стаж. Електронні послуги дозволяють розрахувати все оперативно та автоматично. Через пенсійний кабінет можна самостійно збільшити майбутню пенсію. Для цього слід доплатити страхові внески.

“Важливо, що ви можете впливати. У пенсійному кабінеті можна не тільки розрахувати пенсію, а й в один клік доплатити страхові внески, якщо ви хочете, щоб ваша пенсія була більшою. Або допомогти вашим рідним отримувати більшу пенсію вже зараз, сплативши внески для меценатської” пенсії”, – зазначила Оксана Жолнович.

Міністр наголосила, що пенсійна реформа дозволить українцям у майбутньому отримувати гідні виплати на життя. Вона повідомила, що робота над змінами активно продовжується, і пообіцяла незабаром розповісти про це детальніше.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.