В Южненській ОТГ розробили 4 маршрути «соціального» автобуса

Городская хроника

Місцева влада має намір повернути роботу кільцевого автобуса (через МІЗ), який з початку повномасштабної війни призупинив свою роботу. Але окрім маршруту по місту, в Южненській міськраді розробили ще три, враховуючи потреби не лише южненців, а й жителів інших населених пунктів нашої громади. Автобус буде «соціальний», тобто влада має намір відшкодовувати вартість рейсів за рахунок місцевого бюджету, але в разі наявного фінансового ресурсу. Як розповіла 13 вересня Yuzhny.info заступниця начальника-начальниця відділу розвитку підприємництва, торгівлі та послуг управління економіки Світлана Чебан, буде створена окрема міська програма, яку спеціалісти винесуть на розгляд депутатів і в разі, якщо її погодять і відповідно будуть передбачені кошти в бюджеті на реалізацію її заходів – то автобус почне курсувати. Скоріш за все, з січня наступного року. В міськраді створено спеціальну робочу групу, яка займається цим питанням, до її складу зокрема увійшли працівники профільних управлінь міськради, депутати, старости ОТГ. Вже відбулось перше засідання такої комісії.

«Ми плануємо передбачити декілька маршрутів: №1 – по місту (кільцевий через МІЗ); №2 – «Южне-Сичавка», №3 – «Южне-Кошари»; №4 – «Южне-Нові Біляри» (через Булдинку). Це поки що тільки плани, ми зараз займаємось розробкою нової міської програми «Соціальний автобус», де будемо пропонувати ці маршрути. Ми хочемо об’єднати нашу громаду, аби кожен житель села мав змогу приїхати в місто і відвідати потрібну йому установу (лікарню, ЦНАП, поліклініку і т.д.). Планується, що проїзд для людей буде безкоштовний. Буде декілька рейсів в день, мінімум три (вранці, в обід, ввечері). Розклад ми ще будемо оборювати і затверджувати згідно з побажаннями населення. Наразі ми збираємо комерційні пропозиції від перевізників, тобто нам треба розуміти, якою буде вартість одного такого рейсу і все прорахувати. Як тільки в нас буде ця інформація, наша робоча група збереться знову і ми обговоримо більш детально, скільки в громаді буде рейсів по кожному з маршрутів, і розробимо розклад автобусів. Цю нову програму ми, згідно з процедурою, винесемо на погодження виконкому, а після – вже на затвердження сесією (на розгляд депутатів)», – пояснила Світлана Чебан.

В управлінні економіки зазначили, що подібні програми вже затверджені в декількох громадах України, в тому числі в Одеській області. Южненська ОТГ також має на меті стати однією з таких, де в людей також буде можливість безкоштовного проїзду в межах громади.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южненській ОТГ розробили 4 маршрути «соціального» автобуса

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.