Мережа “АТБ” приєдналася до благодійної платформи “єДопомога”

Украина

Мережа супермаркетів “АТБ-Маркет” приєдналася до державної благодійної платформи “єДопомога”. Про це повідомили в пресслужбі Мінсоцполітики. Так, користувачі соціальної платформи матимуть змогу скористатися сертифікатами на придбання товарів у торговельній мережі “АТБ-Маркет”. Для цього необхідно на сайті “єДопомога” придбати сертифікат на покупки в “АТБ” номіналом 200, 500 або 1 000 гривень та обрати людину, якій хочете допомогти.

Як отримати допомогу?

1. Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua/ua/  .

2. Залиште заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів єДопомога мережу супермаркетів АТБ.

3. Коли благодійник обере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та/або смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Аби скористатися допомогою, під час покупки товару на касі потрібно надати цифри коду з СМС або ж показати передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Як стати благодійником?

1. Перейдіть за посиланням на платформу https://social.edopomoga.gov.ua/ua/  .

2. Оберіть заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.

3. Оплатіть обрану вами суму. Після оплати заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися передплатою на продукти протягом 30 календарних днів.

Після використання заявником допомоги благодійники, що пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про покупку, в якому буде зазначено перелік придбаних товарів.

Важливо! Передплата на продукти є разовою та дійсна впродовж 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок (окрім алкоголю та тютюнових виробів) у мережі супермаркетів “АТБ-Маркет” на підконтрольній Україні території. Якщо передплата не була використана протягом цього часу, платформа єДопомога інформує благодійника, що передплата протермінована та згенерована заново, та повідомляє про необхідність направити його новому заявнику, що потребує допомоги.

Довідка: Платформа єДопомога створена Мінсоцполітики та ДП “ІОЦ Мінсоцполітики” за підтримки Мінцифри, Світового Банку та ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції. 

Платформа має три напрями: грошова допомога від держави (єДопомога державна); отримання та надання волонтерської допомоги (єДопомога волонтерська); виплати від міжнародних організацій (єДопомога міжнародна).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.