В Южному відбувся круглий стіл для вимушених переселенців

Городская хроника

В Палаці культури «Дружба» в приміщенні лялькового театру 23 січня відбувся перший круглий стіл в рамках проєкту для внутрішньо переміщенних осіб, які знайшли прихисток в Южненській громаді. Про це повідомляється на сторінці ПК у Facebook. Під час зустрічі була можливість познайомитися, обмінятися думками і творчими напрацюваннями. Розчулила присутніх мистецька акція від миколаївських творчих переселенців – художника Владислава Гур’єва та музиканта Володимира Алєксєєва.

«Чаювання та вільне спілкування з питань, актуальних для ВПО, прийшлося до душі і ще довго не хотілося розходитися попри відсутність світла. Презентація від ГО «Одеський інститут соціальних технологій», який досліджує процеси соціальної адаптації та інтеграції переселенців у громадах, аби разом із керівництвом цих ОТГ та іншими зацікавленими особами знайти шляхи покращення стану справ у цій сфері, зацікавили присутніх і виникло декілька цікавих пропозицій. Зустріч була теплою та невимушеною і показала, що такий формат людям потрібен, а цей напрямок потребує розвитку та особливої уваги» – говориться в повідомленні.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.