Сьогодні, 7 червня, Южненська громада знову в жалобі. Ми попрощалися з захисником України, мешканцем Южного – Юрієм Єлтуховим.

Городская хроника Новости

Він був оператором-радіотелефоністом радіолокаційного взводу батареї управління та радіолокаційної розвідки військової частини А3880, солдатом Збройних Сил України.

Загинув 5 червня під час проходження військової служби.

На церемонію прощання прийшли рідні, близькі, колеги, побратими Юрія, небайдужі мешканці громади, представники Южненської міської ради та виконавчого комітету

🗣️Зі словами співчуття виступив Южненський міський голова Володимир Новацький. Окремо він звернувся до сина загиблого.

«Перш за все висловлюю співчуття рідним, близьким… Шановні, пишайтеся своїм батьком, бо він не втік закордон, він не шукав броні, не купував інвалідності. А з першого дня війни пішов на фронт! Пішов, щоб захищати Україну, зробити її незалежною і захищати кожного з нас на цій площі. А сину хочу сказати: «Пишайся! Йди з високо піднятою головою і говори: «Мій батько віддав життя за кожного з вас! За Україну!». Ти маєш на це право! Це приклад сімʼї, приклад нашого воїна, нашого жителя для всіх нас. Ми повинні вічно памʼятати людей, які віддали своє життя за Україну», — сказав Володимир Новацький.

З прощальним словом виступили і присутні колеги загиблого з ДП МТП «Південний». У своїй промові вони зауважили наскільки болюча для них ця втрата…

Після цього відбулася літургія за загиблим.

🙏Вічна памʼять і слава Юрію! Сил рідним перенести біль втрати…

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.