Сьогодні, 4 липня 2024 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Южненської міської ради, де розглянули 31 питання, що стосуються життєдіяльності громади.

Городская хроника Новости

Одним з рішень стало затвердження виплати одноразової грошової винагороди переможцям V етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Кожен із 11 переможців отримає по 5 тисяч гривень, що в сумі становить 55 тисяч гривень. А також затвердили виділення коштів на поточний ремонт укриття за адресою Хіміків, 14 для учасників освітнього процесу ліцею №4.

Крім того, виконавчий комітет розглянув питання про встановлення нових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для комунального підприємства «Водопостачання та каналізація». На підставі економічно обґрунтованих витрат, розрахунків, та відповідно до чинного законодавства, були встановлені такі тарифи на 2024 рік:

  • Центральне водопостачання: 25,55 грн за 1 куб. м без ПДВ (30,660 грн з ПДВ).
  • Центральне водовідведення: 28,58 грн за 1 куб. м без ПДВ (34,296 грн з ПДВ).

Для населення смт. Нові Білярі та с. Булдинка тарифи на водопостачання будуть складати 17,91 грн за 1 куб. м без ПДВ (21,492 грн з ПДВ), а для населення м. Южного на водовідведення – 19,55 грн за 1 куб. м без ПДВ (23,46 грн з ПДВ).

Членами виконкому було запропоновано розглянути можливість часткової компенсації тарифу з місцевого бюджету.

Це рішення має бути затверджене депутатами на сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 5 липня.

З іншими рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному сайті громади у розділі «Рішення».

Джерело інформаційного повідомлення сторінка ЮМР у соціальній мережі Facebook

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.