Сьогодні, 4 липня 2024 року, Южненська міська громада попрощалася з мешканцем міста – Захисником України, Слободянюком Андрієм Анатолійовичем.

Городская хроника Новости

Андрій Слободянюк, гранатометник механізованого відділення механізованого батальйону, солдат Збройних Сил України, помер 25 червня 2024 року від поранень, отриманих під час проходження військової служби із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Церемонія прощання відбулася на площі Перемоги біля пам’ятника Захисникам Вітчизни. Вшанувати пам’ять загиблого прийшли його рідні, близькі, друзі, побратими, колеги, мешканці громади, а також представники міської ради та виконавчого комітету.

Южненський міський голова Володимир Новацький виступив зі словами співчуття:

«Сотні жителів нашої громади зараз знаходяться на фронті, в окопах, захищають Україну, кордони і кожного з нас. Ми все надіємося, що цей траурний мітинг, який ми проводимо тут, буде останнім. Але, на жаль, це не так. Знову і знову ми зустрічаємося тут, щоб попрощатися. Хочу висловити співчуття рідним та близьким і сказати, щоб Ви пишалися Андрієм. Він заслуговує на це, а влада має зробити все можливе, щоб він назавжди залишився в пам’яті».

Южненська громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам та побратимам Андрія Слободянюка. Вічна пам’ять Захиснику України, який віддав своє життя за нашу Батьківщину, за кожного з нас.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.