Вітання з Днем працівників морського та річкового флоту від секретаря Южненської міської ради

Городская хроника Новости

Сьогодні, 4 липня, секретар Южненської міської ради Ігор Чугунников привітав портовиків з нагоди професійного свята – Дня працівників морського і річкового флоту.

“Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем працівників морського і річкового флоту. На жаль, під час війни часто свята проходять із сумним присмаком. І сьогодні, міський голова не зміг вас особисто привітати, тому що сьогодні громада прощається із захисником України. Збройні сили України надають нам можливість працювати, в тому числі і для того, щоб ми могли годувати свою армію. Зараз, як ніколи, українська армія потребує, як економічної, так і моральної підтримки та впевненості, що їхня доля нам не байдужа і вони захищають нас не даремно. Я бажаю вашому підприємству розвитку, гідно виконувати свій професійний і громадський обовʼязок, навіть в таких важких умовах. Від щирого серця бажаю усім вам міцного здоровʼя, плідної праці на благо нашої громади та всієї України! А також скорішої Перемоги. Зі святом!” – зазначив Ігор Чугунников.

З нагоди святкування Дня працівників морського та річкового флоту України, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнення у виконанні виробничих завдань, Почесними Грамотами виконавчого комітету Южненської міської ради були нагороджені наступні працівники ДП МТП «Південний»:

▫Безнощенко Олександр Георгійович
▫Журавльов Сергій Вікторович
▫Павельєв Євген Григорович
▫Тухтарян Мовсес Артаваздович – водій автотранспортних засобів (вантажні спеціальні) автобази.

Також, Подякою виконавчого комітету Южненської міської ради була відзначена:

▫Костарєва Лілія Олександрівна – технік дільниці станційного телефонного зв’язку господарства зв’язку.

Вітаємо наших портовиків зі святом та бажаємо нових звершень і процвітання!

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.