Служба зайнятості Южного сприяє компанії«Робота для ВПО: ти потрібен!»

Городская хроника Новости

До служби зайнятості Южного щодня звертаються внутрішньо переміщені особи. Лише за період січня – березня 2024 до служби зайнятості звернулись 110 осіб, мали статус безробітного 50, з них працевлаштовані за підтримки служби зайнятості 16.
Переважна більшість з них – це жінки з дітьми до 6 років, особи передпенсійного віку, які залишались без роботи через військову агресію рф. Саме тому ми організовуємо зустрічі у неформальній обстановці в місцях проживання ВПО, на яких розповідаємо про роботу, навчання та власну справу, даємо надію і поштовх та посилаємо меседж «Ти потрібен!»
Так днями відбулась одна з бесід з внутрішньопереміщеними жителями нашої громади, які мешкають у готельно-житловому комплексі. Майже всі на сьогодні зайняті, а ті, хто тільки роздумують отримали підтримку, відчули готовність служби зайнятості допомогти. «Ми надаємо широкий спектр соціальних послуг з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів та професійного досвіду, зокрема: складання плану спільних дій; пошук відповідної роботи та сприяння у працевлаштуванні, професійне навчання та надання ваучерів, надання грантів для створення або розвитку власної справи. Всі активні програми діють і допомагають швидше і легше інтегруватися в нових умовах», – зазначає начальник Южненського відділу ОФООЦЗ Ірина Черепащук.

Джерело інформаційного матеріалу сторінка
Южненський відділ Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.