Зайвих повісток не буде: коли в Україні запустять електронний кабінет військовозобов’язаного

Без рубрики

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) більше не надсилатимуть зайві повістки українцям. Про це в ефірі телемарафону заявила заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко. Вона наголосила, що перший етап запровадження електронних кабінетів для військовозобов’язаних — це актуалізація даних.

“Буде наданий період для того, щоб військовозобов’язаний ці дані актуалізував, надав останні правдиві дані. І далі вже ТЦК використовуватимуть їх у своїй щоденній роботі”, — пояснила Чорногоренко.

Чиновниця розповіла, що верифікацію інформації в електронному реєстрі “Оберіг” уже проведено. Міноборони перевело паперові дані в цифрові.

“Усунули дублі, неактуальну інформацію, яка була наявна в реєстрі”, — зазначила вона.

Нині Міноборони покращує роботу ТЦК, щоб українці не отримували зайві повістки та не були змушені зайвий раз ходити у військкомат.

“Це має працювати, як швейцарський годинник. ТЦК мають мати верифіковані списки військовозобов’язаних”, — підкреслила Чорногоренко.

За її словами, українці прагнуть контактувати з державою через електронні сервіси, і Міноборони можете забезпечити таку можливість. Заступниця міністра розповіла, що електронний кабінет військовозобов’язаного дозволить оновлювати про себе інформацію з дому — без відвідування ТЦК. Систему планують запустити вже влітку цього року, після набуття відповідним законом чинності.

Джерело: focus.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: