Повідомлення про замінування школи в Южному виявилося неправдивим

Городская хроника

Зранку в понеділок, 22 січня, школярів та працівників Ліцею №1 евакуювали через те, що на пошту директорки навчального закладу Ольги Книшук надійшло повідомлення з погрозою про замінування. Про це Yuzhny.info повідомили в поліції. На місці протягом декількох годин працювали правоохоронці, працівники ДСНС та вибухотехніки. Вони перевірили як саму будівлю, так і прилеглу територію на наявність вибухівки. В поліції зазначили, що вибухового пристрою не знайдено, а повідомлення про замінування виявилося неправдивим. Правоохоронці в подальшому мають встановити особу, яка надіслала на шкільну пошту хибну інформацію.

Неправдиві повідомлення про замінування зазвичай кваліфікують за ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Так, відповідно до закону, за неправдивий виклик аварійно-рятувального формування, поліції, екстреної медичної допомоги українцям загрожує штраф від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів (850-3 400 гривень) або ж позбавлення волі від 4 до 8 років.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме: